ŞEHİTLERİMİZ İÇİN BEYCAMİİNDE DAĞITILAN LOKMA HAYRIMIZ

Aydın Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi, terör saldırıları sonucu şehit olan polis ve askerler için lokma döktürdü. Lokma hayrında Kooperatif Başkanı Okan Yalçın, Türkiye'nin ısrarlı bir şekilde terör ve çatışma ortamına sürüklenmek istendiğini iddia etti.

 

 

Efeler İlçesi Bey Camii önünde düzenlenen kokma hayrına, Aydın Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Okan Yalçın ve Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Selahittin Çetindoğan, Birlik Genel Sekreteri Mustafa Çağlayan, Marangozlar Odası Başkanı Süleyman Algün, Tamirciler Odası Başkanı Hasan Eyefçi, Kamyoncular Odası Başkanı Adnan Girgin, Zücaciyeciler Odası Başkanı Mehmet Gülşen, Pazarcılar Odası Başkanı Yusuf Demirtaş, Kafkas Kültür Derneği Başkanı Hayrettin Yalın, Fırıncılar Odası Başkanı Kemal Akdağ, Lokantacılar Odası Başkanı Ali Ongan, Şoförler Odası Başkanı Semih Özmeriç, Aydın Şehit Aileleri Derneği Başkanı İsmail Ece, Aydın Şehit Aileleri ve Gazileri Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Fevzi Kahraman, oda üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Gün boyu süren lokma hayrı, Aydınlılardan yoğun ilgi gördü.

Kooperatif Başkanı Okan Yalçın, son günlerde Türkiye'nin değişik yerlerinde kargaşa, kaos ve terör ortamının yaratılması için bazı karalık güçlerin ellerinden gelen tüm gayreti gösterdiğini söyledi. Ülkenin ısrarlı bir şekilde terör ve çatışma ortamına sürüklenmek istendiğini iddia eden Yalçın, "Bazı provokatörlerin-karanlık güçlerin piyonlarının bu kötü amaçlarına karşı vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğünü korumak uğruna ülkemizin dört bir yanında can veren şehitlerimiz ve gazilerimiz vardır. Tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine, sevenlerine ve Türk milletine başsağlığı diliyoruz. Yaralı gazilerimize de acil şifalar diliyoruz. Şehitlerimizin ruhları şad olsun. Kooperatif olarak şehitlerimiz ve gazilerimiz için yaptığımız hayrımızı ve dualarımızı Allah kabul etsin. Bu vesileyle, başta evlatlarını vatan toprağına emanet eden şehit anaları olmak üzere tüm kadınlarımızın Kadınlar Günü'nü kutlamaktayız" diye konuştu.

Resimler